Jeżeli ktoś twierdzi, że książki stają się niemodne, jest w błędzie. Tym bardziej, że Aleksandra Kondraciuk zaprasza do przeczytania swojej kolejnej powieści. Nosi ona tytuł “Venom II. W otchłani chaosu. Venom. Tom 2”. Mroczna historia, która sprawi, że można znaleźć się na dnie piekła!

Kryminał i romans w jednym

Jest to druga książka tej autorki. Pierwsza część serii została bardzo entuzjastycznie przywitana przez czytelników, którzy cieszą się z tego, że mają do wyboru wciągającą opowieść z nutką romansu oraz historii kryminalnej. Nic więc dziwnego, że Kondraciuk tak entuzjastycznie wzięła się do pisania kolejnej części historii Venoma i Vivienne. Warto dodać, że osoby, które nie poznały pierwszej części tej serii, muszą ją nadrobić. Tylko w ten sposób będą wiedzieć, co też dzieje się pomiędzy dwójką głównych bohaterów.

O czym opowiada książka pt. “Venom II. W otchłani chaosu. Venom. Tom 2”?

Po tym, co wydarzyło się w pierwszej części, Vivienne chce odciąć się od wszystkiego, co związane jest z Venomem. Wydaje się, że jej się to udaje. Już od 43 dni nie ma z nim kontaktu. W jej oczach jest to zaletą… przynajmniej dopóki mroczny przestępca nie jest jej znowu potrzebny. Mówi się, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Jednak czy w tym przypadku uda się tego uniknąć?

Vivienne czuje, że otacza ją chaos. Na dodatek w mieście dochodzi do kolejnych morderstw. Policja uważa, że za wszystkie odpowiedzialny jest Venom. Czy to możliwe? W końcu dochodzi do spotkania dwójki bohaterów. Tego nie dało się uniknąć. Znowu zawierają też ze sobą umowę. Tylko że w tym wypadku stawka jest zdecydowanie wyższa. Vivienne zdaje sobie sprawę, że tym razem wszystko musi pójść więc zgodnie z planem.

Czas na to, aby sprawdzić, jak rozwiną się losy głównych bohaterów, którzy od samego początku mają się ku sobie.

Podsumowanie

“Venom II. W otchłani chaosu. Venom. Tom 2” to powieść, która nie tylko wprowadza nas w świat młodzieżowej literatury, ale również porusza ważne tematy takie jak miłość, odwaga i walka z przeciwnościami losu. Aleksandra Kondraciuk po raz kolejny udowadnia swoje umiejętności pisarskie, wciągając czytelnika w emocjonalną opowieść o miłości i tajemnicach.

Powieść ta z pewnością przypadnie do gustu fanom romansów młodzieżowych, którzy pragną poczuć prawdziwe emocje i przeżywać przygody razem z bohaterami. “Venom II. W otchłani chaosu. Venom. Tom 2” to lektura, która dostarczy wielu momentów pełnych napięcia i wzruszeń. Czy miłość dwójki głównych bohaterów okaże się silniejsza od niebezpieczeństw czyhających na nich? Aby poznać odpowiedzi na te pytania, sięgnij po tę fascynującą powieść i przenieś się w świat Vivian i Venoma!