Wydana 10 stycznia 2024 roku książka “Venom II. W otchłani chaosu. Venom. Tom 2” była długo oczekiwana przez wielbicieli tomu pierwszego, którzy pragnęli poznać dalsze losy bohaterów. Główna postać, Vivian, odkrywa w tej części, że historia lubi się powtarzać, a pielęgnowanie relacji nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Aleksandra Kondraciuk nie skupia się jednak wyłącznie na wątkach romantycznych. Związek Vivian i Venoma nie jest sielankowy, a przeplatany niebezpiecznymi sytuacjami i trudnymi wyborami.

Czy Venom i Vivian jeszcze się spotkają?

Mimo tego, że główna bohaterka już długo nie widziała się ze znanym i młodym, bo 20-letnim przestępcą, Venomem, ich drogi splotą się znowu. Chociaż ona stara się o nim zapomnieć, życie sprawia, że nadal będzie potrzebować jego pomocy. Vivian chce wrócić do normalnego życia, ale w mieście dochodzi do brutalnych morderstw. Głównym oskarżonym staje się Venom. Dziewczyna znowu musi się zmierzyć z nieodkrytymi tajemnicami, które sprawiają, że jej życie jest pełne kłamstw i chaosu. A kluczem do rozwiązania tej sytuacji jest tylko jeden człowiek.

O czym opowiada książka “Venom II. W otchłani chaosu. Venom. Tom 2”?

Książka jest pełna dynamicznych scen akcji, które trzymają czytelnika w napięciu do samego końca. Autorka umiejętnie buduje atmosferę grozy oraz nieprzewidywalności, co sprawia, że każda kolejna strona powoduje przyśpieszenie bicia serca. Vivian jest tylko nastolatką, a już dobrze zna smak niebezpieczeństwa. Podobnie jak Venom, Layla i Thomas. Autorka zaskakuje nowymi wątkami związanymi również z pozostałymi bohaterami, takimi jak Charlie.

Seria od samego początku zdobyła wierną grupę czytelników uzależnionych od jej intryg i tajemnic. Kontynuacja, czyli “Venom II. W otchłani chaosu. Venom. Tom 2”, nie zawodzi oczekiwań fanów.

Książka jest pełna zwrotów akcji, które zaskakują nawet najbardziej wymagających czytelników. Autorka buduje napięcie od pierwszych stron, trzymając nas w nieustannym stanie emocjonalnego podniecenia.

„”Venom II. W otchłani chaosu. Venom. Tom 2″” to także opowieść o miłości na krawędzi przetrwania. Bohaterowie muszą zmierzyć się z własnymi demonami i postawić wszystko na jedną kartę – swoje uczucie.

Podsumowując, „Venom II. W otchłani chaosu” to powieść młodzieżowa, która wciągnie czytelnika w mroczny i pełen namiętności świat. Historia Vivian i Venoma sprawi, że nie będziemy mogli oderwać się od lektury do samego końca. Miłość staje się siłą napędową dla bohaterów oraz dla samych czytelników.