O nas


"Odkrycie nowego dania większym jest szczęściem dla ludzkości niż odkrycie nowej gwiazdy".

Anthelme Brillat-Savarin

Tutaj chce się wrócić...

Zapraszamy do uroczego miejsca w samym sercu miasta, do którego po prostu chce się wracać. Wyśmienite jedzenie, miła obsługa, niepowtarzalny klimat, pięknie urządzone wnętrze i dźwięki odpowiednio dobranej muzyki... Chcemy, aby nasi goście doświadczyli przyjemności nie tylko z jedzenia, ale również z przebywania w naszej restauracji, aby to miejsce stało się dla nich punktem spotkań, towarzyszem ważnych wydarzeń w życiu, czy po prostu restauracją, w której serwowane są ich ulubione potrawy.

 

Tutaj można posiedzieć ze znajomymi...

Jest to doskonałe miejsce na imprezę rodzinną, towarzyską, spotkanie biznesowe, czy też na spędzenie romantycznego wieczoru tylko we dwoje. Do dyspozycji gości oddajemy dwie sale główne, podzielone na strefy dla palących i niepalących oraz salę bankietową na 50 osób. Jest to idealne miejsce na zorganizowanie małego wesela lub hucznych urodzin.

Tutaj można pysznie zjeść...

Nasi kucharze to prawdziwi mistrzowie, którzy pochwalić mogą się licznymi wyróżnieniami w konkursach krajowych i międzynarodowych. Dania przygotowywane są z najlepszej jakości składników. Wielką wagę przykładamy także do świeżości wykorzystywanych przez nas produktów.

Tutaj jest dobra zabawa...

W naszej restauracji odbywają się koncerty, które dostarczają naszym klientom niezapomnianych przeżyć i wrażeń. Muzyka grana na żywo uprzyjemnia gościom kolacje. Dwa razy w miesiącu organizujemy także zabawy taneczne.

Tutaj jest świetnie...

Dbamy o zadowolenie naszych wszystkich gości, dlatego pomyśleliśmy także o najmłodszych smakoszach. Nasza restauracja posiada osobne menu dziecięce, w którym znajduje się wiele zabawnych i pysznych potraw. Z pewnością naszym milusińskim do gustu przypadną desery lodowe z kolorowymi posypkami w różnych smakach.

 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.